ANKUM – Speelochtend voor peuters op Sjaloom. Sjaloom is een Christelijke basisschool waar iedereen welkom is. Samen met ouders, leerkrachten en de kinderen is een veilige omgeving gecreëerd, waarin kinderen zich optimaal kunnen ontwikkelen. Moderne onderwijsmethoden worden gehanteerd voor taal, rekenen, spelling en begrijpend lezen zodat het lerende kind
uitgedaagd blijft. Een belangrijk uitgangspunt daarbij is dat kinderen
medeverantwoordelijk zijn voor het eigen leerproces. Binnen de structuur van “Actief Leren” leren kinderen zelfstandig werken, samenwerken, zelf keuzes maken en zelf oplossingen bedenken.
Door de grootte van de school wordt gewerkt in overwegend kleine groepen en is er veel persoonlijke aandacht voor kinderen en ouders. Kinderen zijn elke dag welkom vanaf 8 uur en men heeft gekozen voor een continurooster. “Dat is historisch zo gegroeid, omdat vroeger veel kinderen van ver moesten komen. Dat is nu veel minder, maar we merken dat nog steeds veel ouders het erg op prijs stellen”, aldus directeur Johan Kooijker. “Zoekt u voor uw kind een moderne, maar toch huiselijke school? Dan kunt u een kijkje nemen bij Sjaloom. Op vrijdagmorgen 30 oktober a.s. houdt Sjaloom van 9.00 tot 11.00 uur een gezellige speelochtend voor peuters (van 2 tot 4 jaar) op school. Voor de peuters zijn er leuke spelletjes op het plein en in het speellokaal. Peuters, die al aangemeld zijn maar ook andere peuters zijn van harte welkom. Belangstellende ouders of verzorgers kunnen de school bezichtigen en informatie over de school krijgen.




