Ladies Only in Hoonhorst

HOONHORST – Op Zaterdag 19 maart wordt er weer bij Café, Zalen Kappers aan de Kerkstraat 7 in Hoonhorst een spetterend Ladies Only Hoonhorst georganiseerd. Het is een Evenement voor alleen vrouwen vanaf 18 jaar. Er worden demonstraties, workshops, bedrijfspresentaties en modeshows gegeven.
Ook maakt er 1 dame kans , om uit de aanwezige dames gekozen te worden via de volledig ingevulde entreekaartjes om zo een geheel verzorgende metamorfose te winnen…..en wie wil dit nu niet! Inhoud Metamorfose : (evt )knippen, fohnen door Kapster Charlotte Meijer, hierna opgemaakt worden door schoonheidsspecialiste Suzanne van Krevel , en daarna wordt ze mooi aangekleed door The Fashion Van en als laatste op de foto gezet door Foto Miranda.
Het Evenement start om 14:00 uur tot 19:00 uur en bestaat uit alleen maar leuke ervaringen!! ( Kijk voor openingstijden en de kosten en ander bijzonderheden op www.kappers-horeca.nl .)  Lezingen over het bewust leven zijn uiteraard gratis te volgen.. Ook kan je die middag actief bezig zijn, dus dames doe makkelijke casual kleding aan, waar je goed in kan bewegen….. We hebben nog enkele plekken vrij in de zaal, om uw product/ dienst te showen of te verkopen. Dus weer er snel bij en neem contact op met clubberts@xs4all.nl
Aan dit Evenement hebben we een goed doel gekoppeld, namelijk Stichting Eilean . Dit is een eerste opvang voor getraumatiseerde, en door het leven ernstig beschadigde meisjes en jonge vrouwen. Eilean is gevestigd in Wythmen. Een kleinschalige zorginstelling die is opgericht door Juul Klemann . Zij beschermd en zij begeleid de vrouwen weer naar zelfstandigheid.
Like onze Facebook pagina : Ladies Only Hoonhorst en blijf zo op de hoogte van alle laatste nieuwtjes omtrent dit evenement.
Tot ziens op 19 maart a.s ,

Artikel delen: