Nieuwe en oude kaarten - Foto: Lenze L
Foto: Lenze L

Nieuwe en oude kaarten

DALFSEN – Soms gaat de bel en daar staat een kennis met een tas. Daarin ansichtkaarten uit het “archief  ” van overleden familieleden. En daarvoor heeft de nog levende familie zich afgevraagd: wat doen we met die kaarten.

Nu bij mij zijn ze in goede handen. ik verkoop ze en de familie kan met het geld doen wat ze zelf willen. Een kwart houd ik voor een goed doel dat ik zelf kies.

En dan zitten er soms leuke kaarten bij. Neem die Chr. landbouwschool in Dalfsen. Het huis van de directeur staat er nog, Nu bewoond door Jeanet Visscher uw, makelaar….

En dan vind je opeens een kaartje, gestuurd door dokter Hazewinkel. Het verleden herleeft!

Niet erg duidelijk maar toch .. er zit een rijtje leerlingen  op het muurtje voor de school en de directeur waakt. Herinnert iemand zich dit moment? Dan graag een reactie. Wie staan er op de foto? Wanneer is de foto gemaakt?

  Mail naar :    lenzebouwers@hotmail.com

Lenze B.

 

 

Foto's 3
Nieuwe en oude kaarten - Foto: Lenze L
Foto: Lenze L
Nieuwe en oude kaarten - Foto: Lenze L
Foto: Lenze L
Artikel delen: