HOONHORST – De kinderoptocht in Hoonhorst is om half een van start gegaan, net na een pittige regenbui die 10 minuten eerder naar beneden kwam. Maar gelukkig bleef het daarna droog. De optocht werd vooraf gegaan door het muziekkorps van Polyhymnia uit Lemelerveld die hier met een grote groep majorettes drumband en fanfare aanwezig was.
Vooraf werden verschillende stukken onder andere het “lang zal ze leven” gespeeld en de kinderen zongen uit volle borst mee.
Een mooi gekleurde optocht met versierde fietsen en heel veel oranje ballonnen. De optocht trok daarna door alle straten van het dorp Hoonhorst en kwamen tegen half twee terug op het feestterrein. Ook molen Fakkert was mooi versierd en een geweldig sieraad in het dorp.
Na de rondgang werd op het feestterrein het Wilhelmus gespeeld.











