Meer dan 1000 deelnemers Erben’s Vechtdaltoer - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto

Meer dan 1000 deelnemers Erben’s Vechtdaltoer

DALFSEN – Om precies te zijn: 1025 deelnemers aan de Erben’s VechtdalTour 2016, het zit er weer op. Een mijlpaal is bereikt!! Voor het eerst meer dan 1000 deelnemers aan deze tocht, aldus Jan Ardesch, namens de Toerclub Dalfsen.

 Deze editie was de 23e keer, waarbij sinds een jaar of 3 Erben Wennemars de naamgever is. Het aantal deelnemers op de verschillende afstanden;

157 deden mee op de 50km;  382 (de meesten) gingen voor  de 90km;  en voor de 130 kilometer waren 312 deelnemers en voor de grootse afstand. de 170 kilometer trok 174 deelnemers.

 

Alle routes gingen door het prachtige Vechtdal van Dalfsen via Vilsteren, Giethmen, Archemerberg Eerderveld, Junne tot in het Duitse Uelsen, zoveel mogelijk mooie paden zowel links als rechts van de Vecht.

 

Naast de ca 900 wielrenners waren ook de E-bikers ruim van de partij.

Het weer zat mee. Er was veel aan promotie gedaan en de nieuwsmedia hebben er ruim aandacht aan besteedt. Een geweldig festijn en het wordt een mooie opbrengst voor het goede doel. Dit jaar het RonaldMacDonaldhuis te Zwolle.

Voor het eerst was er ook voor de E-bikers de mogelijkheid om aan deze tocht, die door het mooie Vechtdal gaat, deel te nemen. Er waren oplaadpunten geregeld en er was zelfs een pechauto voor het geval dat..

Alle E-bikers hebben zonder problemen de tocht volbracht tot zelfs deelnemers op de 130km afstand. De pechauto hoefde voor hen niet in actie te komen. Voor 2017 dus een goede reden om ermee verder te gaan.

 

De organisatie en de meer dan 80 vrijwilligers hebben perfect werk verricht. De routes waren goed uitgezet zelfs tot in Duitsland. Veel positieve reacties van de deelnemers.

 

Na afloop was er voor alle deelnemers een gratis broodje ‘ Vechtdalburger’  wat zeer goed in de smaak viel.

 

Benieuwd naar de fotomomenten?

Kijk op de website;  http://www.erbensvechtdaltoer.nl

Artikel delen: