Speuren naar paddenstoelen - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto

Speuren naar paddenstoelen

REGIO –  Speuren naar paddenstoelen met de IVN, maar nu in  Wezep. Terwijl de natuur van kleur verschiet en zich opmaakt voor de komende winter, steken paddenstoelen met hun kopjes boven de grond.

Het bos lijkt van het een op de andere dag te veranderen, en wij zijn erbij!

Als Dalfsenaren dit leuk vinden en eens willen wandelen op een andere plek, dan kan dat op zondag 16 oktober om 14.00 uur kan iedereen weer met gidsen van IVN Zwolle e.o  gaan speuren naar paddenstoelen.

Een vrolijke herfstactiviteit voor jong en oud. Dit keer gaan we naar het mooie landgoed IJsselvliedt in Wezep. Startpunt: carpoolparkeerplaats aan de Reesweg in Wezep. De excursie duurt ongeveer twee uur en is gratis. Een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.

Let voor je kleding goed op het weer en draag bij voorkeur stevige schoenen. Een klein spiegeltje mee is handig om ook de onderkant van de paddenstoelen te zien!

 

Route:

Vanuit Zwolle gezien, ga je met de auto onderaan de afslag Wezep op de A28 rechtsaf en neemt dan de eerste straat rechts.

Vanuit Wezep gezien, kun je de Zuiderzeestraatweg (N308) volgen tot de A28 , ga dan onder het viaduct door en voorbij de afrit, dan de eerste straat rechts nemen. Dit is ook een manier om erheen te fietsen.

(met Google maps: Carpool Wezep)

Artikel delen: