DALFSEN – Kinderen van C.b.s. ‘De Spiegel’ genieten van schooltennisclinic DLTC. Vanmorgen om kwart over tien stonden de kinderen van groep 4a van cbs ‘De Spiegel’ al nieuwsgierig te kijken naar de lange, enthousiaste tennisleraar en zijn assistente op de baan. “Wat gaat de meester ons precies leren?”
In het kader van sportstimulering vanuit de gemeente Dalfsen worden er door professionals van verenigingen aan de Dalfser schooljeugd clinics gegeven. Mooi opgezet beleid om zo de kinderen met veel verschillende sporten in aanraking te laten komen en hen te laten voelen waar hun hart ligt.
Voor veel van de kinderen blijkt tennis nog relatief onbekend terrein. Een jongen groet ‘meester Age’ en – met een vleugje trots – voegt hij er bij zijn vrienden aan toe dat hij de meester al ‘kent’. De kinderen volgen meester Age naar de baan, waar ze met humor en duidelijkheid op speelse wijze kennis mogen maken met tennis. Vasthouden van een racket, balgevoel, richting, samenwerken… De kinderen hebben zichtbaar veel plezier en leren al doende. Als de les afgelopen is vinden ze het jammer. Als meester zegt dat iets nieuws soms ook wel eens moeilijk kan zijn, reageert een meisje met: “Maar ook heel leuk!”.
Namens de kinderen dank aan DLTC, maar ook aan alle andere Dalfser verenigingen en partners die dit beleid mede mogelijk maken!




