DALFSEN – Op zaterdag 6 mei organiseert het Team Dalfsen voor de eerste keer de Vechtdal Landgoederen Loop. De wandeltochten worden gehouden op de landgoederen Rechteren, Hessum en Vilsteren.De opbrengst is voor de stichting ALS.
Er worden drie wandeltochten georganiseerd: 10, 15 en 25 kilometer. De routes voeren langs de mooiste plekjes van de prachtige, historische landgoederen Rechteren, Hessum en Vilsteren. Op het landgoed Rechteren maken we onder meer gebruik van een nieuw wandelpad in het Vechtdal ! Deze drie wandelingen zijn een lenteloop bij uitstek in het b(l)oeiende Vechtdal.
De deelnameprijs is 10 euro per persoon. De opbrengst is voor de stichting ALS. Het zou prachtig zijn wanneer deelnemers zich laten sponsoren om zo samen te zorgen voor een zo hoog mogelijke opbrengst.
De routes van 10 en 15 km hebben als verzorgingspost het bezoekerscentrum van het landgoed Vilsteren. De route van 25 km heeft ook op het plein van het kasteel Rechteren nog een verzorgingspost.
De start is bij cafe-restaurant Madrid, Tolhuisweg 5, Dalfsen. Starttijden: 25 km: 09.00-10.00 uur; 15 km: 09.00-11.00 uur; 10 km: 09.00-13.00 uur. Finishtijd voor alle afstanden: 17.00 uur.
Honden zijn niet toegestaan. De routes zijn niet geschikt voor “wielen”(kinderwagen, rollator).
Opgeven kan op de site www.teamdalfsen.nl, onder het kopje acties.




