NIEUWLEUSEN – Bewegen is goed voor iedereen. Dat is niet nieuw. Ook voor mensen die hierbij gebruik maken van een rollator. Door goed achter uw rollator te lopen blijft u langer fit en mobiel. Daarom gaan we in Nieuwleusen weer een rollator-wandeling organiseren.
Deze zal plaatsvinden op dinsdag 27 juni a.s. We beginnen om 14.00 uur vanaf de Olmen aan het Oosterveen 21 te Nieuwleusen. Er wordt eerst een wandeling gemaakt waarbij rekening wordt gehouden met ieders mogelijkheden. Enthousiaste vrijwilligers begeleiden de wandelingen.
Na afloop wordt even nagepraat in de ontmoetingsruimte van de Olmen onder het genot van een kopje koffie/thee (a € 1,00). Aan de wandeling zijn verder geen eigen bijdragen verbonden.
Wandelen is niet alleen goed voor de lichamelijke gezondheid, het is ook altijd leuk en gezellig om samen met anderen een activiteit te ondernemen.
Heeft u belangstelling dan bent u van harte welkom, dinsdag 27 juni om 14.00 uur in de Olmen. Als u graag met een auto opgehaald wil worden van huis dan is dat mogelijk. U kunt dan onderstaand tel.nr. of email-adres gebruiken.
Iedere dinsdagmiddag in de even weken zal een wandeling met de rollator georganiseerd worden.
Aanmelden is wenselijk (tel.: 088-8508800 of mail: welzijndalfsen@landstede.nl) maar is niet strikt noodzakelijk.

