Jeugdsymfonieorkest De Vuurvogel in de Grote Kerk - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Jeugdsymfonieorkest De Vuurvogel in de Grote Kerk

DALFSEN – Jeugdsymfonieorkest De Vuurvogel speelt vrijdag 30 juni om 20.00 uur in de Grote Kerk in Dalfsen. Ook een ‘nieuwe bekende’ speelt mee als solist: gitarist Izhar Elias. Elias’ trad vorig jaar net als De Vuurvogel op jaar tijdens het Koningsdagconcert 2016.

Het zomeravondconcert is op vrijdag 30 juni om 20.00 uur. Kaartverkoop aan de zaal. Kaarten zijn 10 euro, tot 18 jaar 5 euro.

Over Izhar Elias
Izhar Elias (1977) verhalende en poëtische stijl en zijn grensverleggende programmering heeft hem wereldwijde bekendheid gebracht.Zijn veelzijdigheid als gitarist komt tot uiting door zijn verdieping in de historische uitvoeringspraktijk (barok en vroeg 19e eeuw), de kamermuziek en de hedendaagse muziek gecombineerd met multimedia.
Jeugdsymfonieorkest de Vuurvogel
Jeugdsymfonieorkest de Vuurvogel is opgericht door dirigent Albert Dam in 2002. De Vuurvogel vindt het belangrijk dat jongeren muziek maken. De bloeiende organisatie is stevig geworteld in het culturele leven van Zwolle en omgeving. Zo ontvangt De Vuurvogel veel aanvragen om mee te werken aan festiviteiten. Naast aanvragen, groeit ook het aantal kinderen en jongeren dat onder de vleugels van De Vuurvogel wil musiceren. De concertagenda is goed gevuld met mooie optredens. Dit jaar bestaat de stichting 15 jaar! Het Jeugdsymfonieorkest De Vuurvogel bestaat uit een 93-tal jonge musici die wekelijks repeteren en vele concerten geven.
Kijk voor meer informatie op onze website: www.vuurvogelonline.nl

Foto's 2
Jeugdsymfonieorkest De Vuurvogel in de Grote Kerk - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Artikel delen: