Landstede Welzijn nieuws

DALFSEN – Maandelijkse fietstocht Landstede Welzijn. Op dinsdagmiddag, 25 juli gaat om 13.30 uur de maandelijkse fietstocht weer van start georganiseerd door Landstede Welzijn Ouderen. De geplande tocht heeft een lengte van ongeveer 30 km. Iedereen kan hier aan mee doen. Verzamelen en start is op 25 juli om 13.30 uur bij de Trefkoele +.

 

Onderweg is er op een  mooie locatie een koffie-/theestop. Iedereen die graag fietst en een middag met een groep fietsers de omgeving wil verkennen is van harte welkom. De vrijwilligers hebben weer een prachtige tocht uitgezet.

Naast sportief bewegen is ontmoeting en samen fietsen heel gezellig.  Deelnemers aan de fietstocht hoeven zich van te voren niet aan te melden.  Iedereen is welkom.

Rollatorwandelingen Nieuwleusen houden u mobiel.

De eerstvolgende rollatorwandeling in Nieuwleusen plaatsvinden op dinsdag 25 juli a.s. We beginnen om 13.30 uur vanaf de Olmen aan het Oosterveen 21 te Nieuwleusen. Er wordt eerst een wandeling gemaakt waarbij rekening wordt gehouden met ieders mogelijkheden. Enthousiaste vrijwilligers begeleiden de wandelingen.

Na afloop wordt even nagepraat in de ontmoetingsruimte van de Olmen onder het genot van een kopje koffie/thee (a € 1,00). Aan de wandeling zijn verder geen eigen bijdragen verbonden.

Wandelen is niet alleen goed voor de lichamelijke gezondheid, het is ook altijd leuk en gezellig om samen met anderen een activiteit te ondernemen.

Heeft u belangstelling dan bent u van harte welkom, dinsdag 25 juli om 13.30 uur in de Olmen.

Iedere dinsdagmiddag in de even weken zal een wandeling met de rollator georganiseerd worden.

Aanmelden is wenselijk (tel.: 088-8508800 of mail: welzijndalfsen@landstede.nl) maar is niet strikt noodzakelijk.

 

Artikel delen: