Knallende start zusjes Huijsmans uit Lemelerveld - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Knallende start zusjes Huijsmans uit Lemelerveld

LEMELERVELD Al op 24 augustus starten de zusjes Huijsmans uit Lemelerveld hun wedstrijd seizoen, in Staphorst stond de eerste loop op het programma. Op de 800m meisjes tm 7 jaar werd Julynn 2e, bij de 800m tm 10 jaar Naëll werd 2e en op de 1200m tm 12 jaar werd Naëll 4e.

2 September stonden de dames aan de start bij het Dalfserloopfestijn. Naëll wist hier het parcours record te breken en werd op de 800m 1e in een tijd van 2:53! Julynn liet deze kans niet aan haar voorbij gaan, en beklom de 2e plaats in dezelfde wedstrijd. Tevens werd Loueann 11e bij de meisjes tm 6 jaar.
Strak een week later op 9 september werd er door de dames deel genomen aan de Kramprun te Varsseveld. Naëll startte hier zowel op de 1 als op de 2km. Op de 1km meisjes tm 10 jaar wist ze de gouden beker mee naar huis te nemen, bij de meisjes tm 14 jaar op de 2km was de concurrentie moordend en moest ze genoegen nemen met een 6e plaats.
Woensdag 13 september toog het gezelschap naar Olst voor de Appelloop, op de 1200 meter waren de bloemen, de taart, de medaille EN de beker voor Naëll Huijsmans, die tevens het parcours records verbrak en als enige meisje onder de 5 minuten wist te blijven. Voor Julynn werd het door de zure appel heen bijten en tevreden zijn met een 4e plaats in dezelfde loop. Naëll wist bij de meisjes tot en met 12 jaar op de 1800 meter 2 rondes op de 3e plaats mee te lopen, helaas brak na 3 rondes de recordtijd van de vorige wedstrijd op en mocht ze met trots de 5e plaats bezitten.
Last but not Least liep Naëll op 17 september bij de Twickelloop in Delden nog een prachtige tijd van 4:01 op de 1000m cross, wat haar een 2e plaats opleverde.

eigen foto

Artikel delen: