Seizoensouverture ASC ’62 - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Seizoensouverture ASC ’62

DALFSEN – ASC heeft een prima voorbereiding gedraaid met een tweede plaats op het Tempelmantoernooi na een 1-1 gelijkspel tegen Olympia ’28 en een 1-0 overwinning op Nieuwleusen.

Aansluitend op het Tempelmantoernooi werd een prima trainingskamp afgewerkt in Egmond aan Zee met onder andere een nipt verloren (2-3) oefenwedstrijd tegen zaterdag eersteklasser Zwaluwen ’30 uit Hoorn. De bekerpoule werd met een keurige eerste plaats afgesloten na een 2-2 gelijkspel tegen MVV ’29, een 3-1 zege op Gramsbergen en een 3-0 zege op Germanicus. De volgende bekerronde wordt 11 november gespeeld. Tussendoor werkte ASC ’62 nog een oefenwedstrijd af tegen eveneens tweedeklasser VSCO ’61. Hierin bleek dat de mannen er conditioneel wel weer goed op staan.

Na een aanloop van 6 weken begint aanstaande zaterdag de competitie weer. ASC ’62 is voor het negende seizoen op rij ingedeeld in de 2e klasse H. Het vlaggenschip van onze vereniging begint met een thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Voorwaarts uit Westerhaar-Vriezenveensewijk. ASC ’62 hoopt natuurlijk op een raketstart en kan de steun van het thuispubliek daarbij goed gebruiken. Het belooft prachtig weer te worden en het hoofdveld van sportpark Gerner ligt er werkelijk fantastisch bij. Dit in samenspel met de prachtige nieuwe tribune nodigen uit om een heerlijke pot voetbal te komen kijken.

Artikel delen: