DALFSEN – Een groot deel van de bevolking geniet van het welverdiende pensioen. Na een werkzaam leven hebben mensen afscheid genomen van collega’s. De een heeft er naar uitgekeken, de ander had nog wel even door willen werken. Dat is per persoon verschillend.
In ieder geval kunnen mensen die met pensioen zijn doorgaans hun dag indelen zoals ze dat zelf willen en activiteiten ondernemen waar men vrolijk van wordt. Je voelt je dan gepassioneerd gepensioneerd.
Als u nog maar net met pensioen bent kan het echter ook een onwennig gevoel geven en kan het zijn dat u uw draai nog niet heeft gevonden. U kunt het gevoel hebben dat u nog veel te bieden hebt maar dat u dat nergens kwijt kan.
Mocht u op zoek zijn naar een nieuwe invulling van uw dag, dan kunt u wellicht als vrijwilliger iets betekenen voor een ander.
Dit kan in groepsverband, bijvoorbeeld door samen met anderen in een tuin te werken, een uitje voor kwetsbare burgers bedenken en/of uitvoeren, een sportclub ondersteunen of een nieuwe Nederlander begeleiden.
Maar het kan ook individueel door bijvoorbeeld af en toe een mantelzorger te ontzien, een eindje te wandelen of fietsen met iemand die dat niet meer alleen kan of een bezoekje brengen aan iemand die weinig contact heeft met anderen.
Als dit u aanspreekt en u wil zich oriënteren op vrijwilligerswerk, in welke vorm dan ook, dan wil het Vrijwilligerspunt Dalfsen uw levenservaring en opgedane kennis en inzichten graag gebruiken/inzetten.
Door vrijwilligerswerk te doen levert u een waardevolle bijdrage aan onze lokale samenleving. Voor veel mensen kunt u het verschil maken en levert u een bijdrage aan hun welbevinden.
Het geeft u het gevoel dat u Gepassioneerd Gepensioneerd bent.
Bezoek het Vrijwilligerspunt Dalfsen als u zich wil oriënteren op vrijwilligerswerk; www.vrijwilligerspuntdalfsen.nl of 088-8508806. Mailen kan ook; info@vrijwilligerspuntdalfsen.nl . Op de site staan de openingstijden van de diverse locaties.


