DALFSEN – Kirsten heeft jeuk. Al haar leven lang. Jeuk komt van binnenuit, jeuk is een emotie, maar Kirsten krijgt ook jeuk van de wereld om haar heen. Als kind ingepakt in een krabpakje, als puber in coltruien en nu wil ze uitpakken, want het brandt.
Kirsten vraagt zich af ‘Moet men krabben waar het jeukt?’. Soms moet je niet krabben, maar het laten jeuken. Want als je op één plek krabt begint het ergens anders weer te jeuken en als iemand zegt ‘stop’ wordt het alleen maar erger. Ze stopt niet, ze is pas net begonnen! Haar tweede avondvullende programma is een muzikale cabaretvoorstelling die de jeuk naar het theater brengt, maar ook de zalf.
Kirsten van Teijn (1989), groeide op tussen de koeien en de schapen in het Noord-Hollandse dorpje Heiloo. Op 12-jarige leeftijd speelde zij bij het Jeugdtheater Heiloo waarna ze op 18-jarige leeftijd de vooropleiding theater volgde in Utrecht. In 2013 studeerde Kirsten af aan de Koningstheateracademie in Den Bosch. Na de 4-jarige opleiding maakte zij haar afstudeervoorstelling samen met regisseuse Ineke Nijssen.
Met haar debuut voorstelling Heilloos speelde ze al in zo’n 70 theaters door het hele land. Ze begon in 2014 met een half uur uit haar programma op Theaterfestival Boulevard, ging in première in de Verkadefabriek in Den Bosch en tourde vervolgens twee seizoenen door het hele land.
In 2013 won Kirsten de Jury, Publieks & Persoonlijkheidsprijs op het Groninger studenten cabaretfestival uit handen van juryvoorzitter en Volkskrant recensent Patrick van den Hanenberg. Eerder dat jaar won ze ook zowel de Jury & Publieksprijs op het Griffioen/Zuidplein cabaretfestival.




