DALFSEN – 50 Miljoenste bezoeker is een feit, wij van team DalfsenNet willen dan ook iedereen bedanken, kijkers, adverteerders en ondernemers uit Dalfsen.
In de loop van deze week zullen de winnaars van de prijsvraag bekend worden, zij krijgen persoonlijk bericht over de prijzen die te verdelen zijn, de uitslag zal dan ook online komen.
De volgende fantastische prijzen zijn aangeboden door ondernemers uit Dalfsen en omstreken.
Hoofdprijs: Kerst-arrangement voor twee personen op Tweede Kerstdag. Het Super Kerstbuffet, inclusief twee drankjes per persoon bij Het Boskamp. de beheerder van deze site.
Voorstelling naar keuze in het sfeervolle theater de Stoomfabriek. Om vervolgens de avond af te sluiten bij Grandcafé De Fabriek met een drankje en een bittergarnituur. http://www.defabriekdalfsen.nl/
Krat boodschappen van Jumbo Kamphuis. https://www.jumbo.com/content/jumbo-dalfsen-kamphuis/
4 bioscoop kaarten voor een voorstelling naar keuze in theater de Stoomfabriek https://www.theaterdestoomfabriek.nl/
Een halve dag workshop glasfusen t.w.v. €50,00. Tineke Lanbroek http://www.tinekelangbroek.nl/
Bon t.w.v. €15,00 Mitra Dalfsen. Luuk Kleine. https://www.mitra.nl/winkels/dalfsen/wilhelminastraat-19/winkel.aspx?wid=278
Een tas met boodschappen van AH Dalfsen.
https://www.ah.nl/winkel/4100
Een bon t.w.v. €50,00 van Jopie’s groene wereld.
http://www.jopiesgroenewereld.nl/
Een pizza van Jackino
http://www.pizzeriadalfsen.nl/
Vuurwerk tegoedbon t.w.v. €50,00 Welkoop Dalfsen
https://www.welkoop.nl/winkels/dalfsen
Tegoedbon t.w.v. €35,00 Slagerij van Broekhuizen
http://www.slagerijvanbroekhuizen.nl/
Cadeaupakket van De Kaashelden
Onbeperkt Tapas eten voor twee personen bij Nikki’s
Boodschappen pakket van Dirk Wennemars Oudleusen


