DALFSEN – Ik (een inzender) verbaasde mij er laatst over dat in een grote stad als Zwolle geen koopzondag is op 31 december. Toen bedacht ik mij ook dat wij in Dalfsen helemaal geen koopzondagen hebben. (af en toe in Lemelerveld, maar dat stelt weinig voor).
Dit jaar, in 2017, mogen winkeliers in Dalfsen niet open op de drukste dag (24 december) en 31 december (oudjaar). En dan nog niet eens te beginnen over de supermarkten die dicht zijn in onze gemeente op zondag.
Ik weet van een heel aantal mensen dat zij op (en ook op andere zondagen) 24 december in Zwolle of Heino rondlopen en daar de kas spekken.
Misschien is het een mooi moment om het ontbreken van een koopzondag aan de kaak te stellen, ook met het oog op de komende gemeenteraadsverkiezingen.
In Dalfsen lopen we heel wat geld mis.. En het lijkt mij iets waar we niet moeilijk over moeten doen in deze tijd…
Wellicht is het niet geschikt voor Dalfsennet in jullie ogen nu, maar ik dacht dat dit wel iets is wat ook in Dalfsen steeds meer speelt.

