DALFSEN – Op vrijdag 26 januari schaatst de 12-jarige Stokvisdenner Kelvin Seine uit Zwolle samen met zijn moeder, triatlete Olga Appelo, 100 km op de Weissensee. Zij willen daarmee zoveel mogelijk geld ophalen voor Stichting Tegenkracht.
Ook Sharon Kruger uit Lemelerveld, enthousiast pupillentrainster bij de Stokvisdennen, zal op dit prachtige Zuid-Duitse meer, bekend van de Alternatieve Elfstedentocht, aan de start staan. Het geld dat zij inzamelt gaat naar Stichting Orange Babies en het Ronald McDonald huis in Zwolle.
Moeder Appelo over deze uitdaging: “Kelvin schaatst nu voor het tweede jaar bij De Stokvisdennen en gaat de uitdaging aan om 100 kilometer te schaatsen! Dat is wel even wat anders dan de 300 of 500 meter die hij gewend is te schaatsen met wedstrijdjes, maar hij heeft het volste vertrouwen dat hij het vol gaat houden! We hebben al geoefend in Biddinghuizen en dat ging eigenlijk best goed. En we hebben nog een dikke maand om te trainen.”
Deze doordouwers willen u hierbij vragen om bij te dragen aan het succes van hun schaatsprestaties, door geld te doneren aan de goede doelen. Hieronder een korte beschrijving van de drie doelen en de directe link voor donatie.
Stichting Tegenkracht zet zich in voor mensen met kanker en helpt hen door sporten sterker hun behandeling door te gaan. Sport geeft afleiding en helpt om sterk in je schoenen te staan. U kunt rechtstreeks doneren aan Tegenkracht met de groene SUPPORT knop via: http://pif.one/olgaenkelvinschaatsen. Hartelijk bedankt alvast namens Kelvin Seine en Olga Appelo en vooral namens Stichting Tegenkracht.
Stichting Orange Babies streeft naar een hiv-vrije wereld en initieert en steunt in Namibië, Zambia en Zuid-Afrika projecten voor zwangere vrouwen, kinderen en direct betrokkenen die de gevolgen van de hiv-epidemie ondervinden. In het Ronald McDonald Huis Zwolle logeren ouders, broertjes en zusjes van kinderen die zijn opgenomen in Isala. Het Huis krijgt geen subsidie van de overheid en is afhankelijk van donateurs, sponsors en vrijwilligers. Sharon is heel blij met een bijdrage via:
https://www.weissensee4kids.nl/index.php/deelnemers/doneer/team-kruger


