Nieuwjaarsreceptie d’Ommerdieck

NIEUWLEUSEN – Nieuwjaarsreceptie korfbalvereniging d’Ommerdieck. Op vrijdag 5 januari hiel d’Ommerdieck de nieuwjaarsreceptie in het clubhuis. Robert Batterink, voorzitter van d’Ommerdieck begon zijn speech met een verontschuldiging.

Vorig jaar tijdens zijn toespraak had hij de wens geuit, dat we het volgend jaar, in het nieuwe clubhuis elkaar konden ontmoeten. Maar dat is op dit moment nog niet het geval.

Wel wordt er hard gewerkt aan de binnenkant van het clubgebouw en zijn er plannen voor de inrichting .Robert Batterink hoopte dan ook, dat we over een paar maanden het clubgebouw

kunnen openen.

Een korte terugblik op 2017 gaf aan dat er kampioenen te feliciteren waren, dat er hard gewerkt wordt aan een plan voor ledenwerving. Ook mede door hulp van het KNKV.

Op 25 mei 2018 bestaat d’Ommerdieck 40 jaar. De jubileumcommissie is al bezig met de festiviteiten

voor 25 en 26 mei.

Robert Batterink proostte op een mooie toekomst voor d’Ommerdieck met een nieuw clubgebouw en de viering van het 40 jarig bestaan.!

 

Artikel delen: