Louise van Nes Overijssels Kampioen - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto

Louise van Nes Overijssels Kampioen

DALFSEN – In Emmeloord werden dit weekend de laatste Regiokampioenschappen van Overijssel verreden. Voor Ponyclub Dalfsen mochten diverse ruiters en amazones aan start komen. Door Renske Jutten en Peter Hofstee goede proeven maar nog niet voldoende voor het eremetaal.

 

Dit lukte Fayegale Krieger met haar pony Chapeau! wel in de klasse L2 , ze wist in grote groep het brons te winnen.

Louise van Nes deed met haar pony Heidepeel’s Natalja er nog een schepje bovenop, met enorme scores van 209 & 213,5 en een percentages van ruim 70% werd ze overtuigend Overijssels Kampioen klasse L1 cat AB.

Louise won daarmee niet alleen de Overijsselse titel maar ook een startbewijs voor het Nederlands Kampioenschap op 10 maart in Ermelo!

De groep HTC Hessum heeft daarmee olv Erica Krieger maar liefst drie Overijsselse Kampioenen ( Tessa Rumph klasse M1, Louise van Nes klasse L1 en Gwendolyn Krieger klasse M2) en drie tickets voor het NK in Ermelo.

 

 

Artikel delen: