DALFSEN – Afgelopen vrijdag werd de 35-e zwemvierdaagse in het openluchtzwembad Gerner afgesloten met een “ballonenclown”, een barbecue en het spectaculaire optreden van brandweer Dalfsen met medewerking van enkele jeugdige spuitgasten (zwemvierdaagse deelnemers).
Het dartskampioenschap van 2018 is gewonnen door Joran ten Klooster (met 196 punten staat hij bovenaan de scorelijst).
De hoofdprijs voor het penalty schieten is naar Joris Kemperman gegaan. In de finale heeft hij maar liefst 3 goals gescoord. Dit is een fantastische score, omdat de geweldig goed keepende badmeester Marcel in de afgelopen wedstrijddagen bijna alle ballen heeft tegengehouden.
Het zwemmen betekende het laatste onderdeel voor de Datriondeelnemers. Daarna was gisteravond de huldiging op het plein voor het gemeentehuis. Voor hun sportieve prestatie kregen ze een medaille uitgereikt door een wethouder. Burgemeester Noten deelde daarna heerlijke mandarijnen uit.
Paul Scholten Dalfsen.
Foto’s: Paul Scholten Dalfsen



















