Donderdag, vrijdag en zaterdag Damitobeurs - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto

Donderdag, vrijdag en zaterdag Damitobeurs

DALFSEN – Deze week is het dan echt zover. Na de officiële opening door burgemeester Erica van Lente op donderdagmiddag 13:30 uur presenteren zo’n 130 verschillende instellingen en bedrijven zich drie dagen lang in Kulturhus De Trefkoele+ in Dalfsen.

Tijdens de beurs ontmoet u ondernemers uit met name Dalfsen, Nieuwleusen, Lemelerveld, Hoonhorst met de nieuwste trends en producten en kunt u kennis maken met tal van voorzieningen in onze gemeente onder meer op het gebied van duurzaamheid, veiligheid en zorg. Het thema van de beurs ditmaal Van Harte! Het geheel wordt opgeluisterd met allerlei extra (kinder)activiteiten en optredens van onder meer Aalt en Anja Westerman, De Stuwzangers en Allard Nijeboer. Kortom: een prachtige gelegenheid om elkaar te ontmoeten en kennis te maken wat we in de Gemeente Dalfsen elkaar allemaal te bieden hebben.

Zoals gebruikelijk gaat de opbrengst van de beurs naar de Imminkhoeve in Lemele, ditmaal voor een bijdrage in de aanschaf van een aangepaste bus voor het vervoer van gasten met een beperking. Mede namens De Trefkoele+, de standhouders en de vele vrijwilligers nodigt het Damito bestuur u van harte uit op deze aantrekkelijke beurs in onze eigen gemeente Dalfsen!

Foto's 2
Donderdag, vrijdag en zaterdag Damitobeurs - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto
Artikel delen: