School Hoonhorst doet ook mee

HOONHORST – De ouderraad van de St. Cyriacusschool in Hoonhorst doet dit jaar mee met de Rabobank CLUBKAS CAMPAGNE van de Rabobank Vaart en Vechtstreek.

Onze school doet gedurende het schooljaar vaak mee aan sportevenementen die binnen de gemeente Dalfsen georganiseerd worden. Denk hierbij o.a. aan het trefbaltoernooi, handbaltoernooi, schoolvoetbaltoernooi en de Wandel3Daagse.

Wij willen ons graag herkenbaar presenteren als school en daar hoort een mooi sporttenue bij. Wij willen met het geld van de Rabobank CLUBKAS CAMPAGNE nieuwe sportshirts aanschaffen.

Dus draagt u de St. Cyriacusschool een warm hart toe en bent u lid van de Rabobank, stem dan tussen 15 maart en 1 april 2019 op onze school dan kunnen wij weer jaren vooruit met mooie herkenbare sportshirts.

Bij voorbaat onze hartelijke dank!!

Ouderraad St. Cyriacusschool Hoonhorst

Artikel delen: