Justin Fokkert op het podium - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Justin Fokkert op het podium

DALFSEN – Justin Fokkert op het podium tijdens FIM EK Mini Road Racing. Afgelopen weekend heeft Justin een 3e plaats behaald tijdens het EK Mini Road Racing op het TT Junior Track in Assen.

De 13 jarige Moto3 coureur uit Dalfsen die normaal gesproken uitkomt in de Spaanse CEV European Talent Cup, trok op het laatste moment speciaal voor afgelopen weekend nog een keer zijn mini-motor (Ohvale160) uit de schuur.

Justin: “het was in eerst instantie wel weer even wennen, het is toch alweer een behoorlijke tijd geleden dat ik op deze motor en op het Junior Track gereden heb. De wedstrijden waren erg spannend, vooral de 2e race zat ik op het achterwiel van de nr.2. Jammer genoeg kon ik hem niet voorbij steken. Ik vond het leuk om weer even terug te zijn op het Junior Track.
Alle jongens reden stuk voor stuk erg hard”!

Het duurt nog even voordat Justin met zijn Honda Moto3 in Spanje in actie komt. De eerstvolgende wedstrijd wordt op 29 september verreden in Jerez, daarna op 13 oktober komt hij met het ETC in actie op Albacete en de laatste wedstrijd van het seizoen op 10 november wordt verreden in Valencia. In de tussentijd wordt er mogelijk door Justin nog een aantal keren getraind op het TT circuit in Assen (grote baan).

De eerste helft van zijn debuut jaar in het ETC was lastig maar zeer leerzaam, één met ups en downs. De 2e helft van het seizoen hoopt hij vooral nog meer stappen te kunnen maken, meer vertrouwen te krijgen & nog meer progressie te boeken.

Onlangs is door een motorzaak uit Oudleusen een TM Supermotard 250CC aan Justin beschikbaar gesteld, waarmee hij in Nederland op daarvoor geschikte kartbanen kan trainen. Justin en team zijn erg blij met deze vorm sponsoring!

Wij, Stichting Talent Team Oudleusen hopen op een mooi, leerzaam en succesvol deel 2 van dit raceseizoen.

Artikel delen: