De Buurtkamer van het Kruispunt doet mee aan de jaarlijkse Burendag. Alle buren in de omgeving van de kerk hebben een flyer gehad met de uitnodiging voor een gratis hapje en drankje op zaterdag 28 september van 17.00 tot 19.00 uur,.
De Buurtkamer van Het Kruispunt is in januari 2019 open gegaan. Elke woensdagmorgen (10-12) en donderdagavond (19-21) is de Buurtkamer open. De Burendag sluit erg goed aan bij het doel van de Buurtkamer: buren met elkaar in contact brengen, zorgen voor een plek van ontmoeting. Ook op deze manier wordt eenzaamheid teruggedrongen.
De Burendag is de dag waarop in Nederland sinds 2006 het contact met de buren wordt gevierd. Burendag wordt ieder jaar gevierd op de vierde zaterdag in september. Het initiatief tot deze dag komt van Douwe Egberts. Sinds 2008 wordt het mede georganiseerd door het Oranje Fonds.
Buren die zich nog niet hebben opgegeven, kunnen gerust nog langs komen. We gaan er voor om er samen een mooie ontmoeting van te maken.
Vanwege het weer wordt het in een grote, gezellig gemaakte zaal gehouden.


