Dalfser “Vechtbrugmannen” - Foto: Paul Scholten
Foto: Paul Scholten

Dalfser “Vechtbrugmannen”

DALFSEN – Op de foto staan drie van de vele Dalfser “Vechtbrugmannen”. Deze mannen staan bij droog en niet te koud weer altijd op deze plek om met elkaar te praten over………. Bovendien houden ze het inkomende en uitgaande verkeer van en naar het zuiden goed in te gaten.

Deze mannen (er staan nooit vrouwen!)  kunnen op deze plek enkel staan. Toch wensen sommigen ook wel een degelijke bank om na enige tijd te gaan zitten.

Ik ga ze binnenkort eens vragen wat ze allemaal met elkaar te bespreken hebben. Wellicht hebben ze bijzondere nieuwtjes over Dalfsen. Ik ben benieuwd.

Groeten,

Paul Scholten Dalfsen

Paul, misschien kan je aan de andere kant wel een plaats voor vrouwen creëren. Dat is in Deventer bij de brug ook heb ik wel eens gehoord. Red.

 

 

Artikel delen: