De Midwinterhoornbloasgroep Dals’n eo gaan weer vol gas! - Foto: Johan Bokma
Foto: Johan Bokma

De Midwinterhoornbloasgroep Dals’n eo gaan weer vol gas!

DALFSEN – 1 Dec. 2019 en 4 Jan. 2020 Midwinterhoornbloazers. Onze groep Midwinterhoornbloasgroep Dals’n eo.( de groep bestaat inmiddels al uit 30 personen.) uit Dalfsen zijn in volle voorbereiding voor de komende bloas periode die begint op 1 Dec. Het anbloazen op de eerste zondag van de advent  en duurt tot 6 Jan 2020 met 3 Koningen het afbloazen.

Ter voorbereiding ( 30 optredens) zijn wij op 20 en 27 Nov. van 20.00 uur tot 21.00 uur. te vinden in de schuur van Huize Den Berg Heinoseweg 2 7722PJ Dalfsen. De redactie van Dalfsennet is van harte welkom.

Onze groep is ook aan het voorbereiden van het midwinterhoorntreffen op 4 januari. Dit doen wij in samenwerking met de groep uit Hardenberg en Zuidwolde. Dit zijn open kampioenschappen midwinterhoornbloazen uit noord, midden en oost Nederland. Het Overijsselse Vechtdal is een uitgesproken landschap waar het geluid van de midwinterhoorn tot zijn recht komt. Wij verwachten meer dan 70 deelnemers die in 3 groepen naar een win bokaal dingen.Dit open kampioenschap zal plaats vinden op 4 januari 2020  bij Partycentrum  Het Boskamp Sterrebosweg 2 7722 KG Dalfsen. Voor verdere toelichting kan contact op genomen worden met Rinus Reuvekamp, hij is de  voorzitter van de  midwinterhoornbloasgroep Dals’n eo  Ruitenborghstraat 36 7721 BD Dalfsen, Tel. 0529-430420
Het midwinterhoorn maken is voor dit jaar al weer achter de rug.

Foto's 5
De Midwinterhoornbloasgroep Dals’n eo gaan weer vol gas! - Foto: Johan Bokma
Foto: Johan Bokma
De Midwinterhoornbloasgroep Dals’n eo gaan weer vol gas! - Foto: Johan Bokma
Foto: Johan Bokma
De Midwinterhoornbloasgroep Dals’n eo gaan weer vol gas! - Foto: Johan Bokma
Foto: Johan Bokma
De Midwinterhoornbloasgroep Dals’n eo gaan weer vol gas! - Foto: Johan Bokma
Foto: Johan Bokma
Artikel delen: