Geruchten moeten de wereld uit

Geruchten moeten de wereld uit

DALFSEN – Wethouder Ruud van Leeuwen was vanmorgen nogal duidelijk om geruchten de wereld uit te krijgen. Een van de geruchten was dat de gemeente Dalfsen het Chinees restaurant Wing Wah aan het Kerkplein in Dalfsen zou hebben gekocht. Hij gaf aan dat dit in geen geval juist is. Ook is dit nooit ter sprake geweest en de gemeente zal dit ook niet kopen.

Wel zijn er in Nieuwleusen onderhandelingen (geweest) over de aankoop van een Chinees restaurant.

Een ander door een regionaal dagblad naar buiten gebracht bericht over de Sukerieje in de WitteVilla. Afgelopen week heeft de raad het krediet goedgekeurd voor een aanbouw, dat is juist. Maar dat dan het dagblad met grote koppen gaat vermelden dat het onder druk van de huurder is gedaan, die zoals het artikel aangeeft overweegt anders uit Dalfsen te vertrekken is geheel uit de lucht gegrepen.

De huurder geeft zelf aan dat daar nooit sprake van is geweest en dat er nooit een interview met de pers is gehouden. Dus lijkt het op een verzonnen verhaal, aldus wethouder van Leeuwen. De betrokken correspondent is ter verantwoording geroepen, dit soort wilde verhalen willen we niet aldus de wethouder.

Ook zijn er nog geen plannen hoe een eventuele aanbouw of berging er uit gaat zien.

WvdV

Artikel delen: