Uitslagen biljartclub “De Trefkoele” week 06 - Foto: Eigen geleverde foto
Foto: Eigen geleverde foto

Uitslagen biljartclub “De Trefkoele” week 06

DALFSEN – Voor het eerste team stond er een belangrijke thuiswedstrijd op het programma tegen Steenwijk 3 dat mede koploper is in de C2 klasse van de KNBB binnen het district Zwolle e.o. Eerste man Harry Onderdijk trof als tegenstander Egbert Vink die 75 caramboles moest maken.

In de tweede beurt maakte Onderdijk al een mooie serie van 13 maar die werd direct beantwoord met een serie van 8 door Vink. Zo ging de partij lang gelijk op. Halverwege de partij liep Onderdijk uit omdat Vink ging missen. De stand was 57 voor Onderdijk en 35 voor Vink. Maar na de 16e beurt werd het spannend. Want Vink maakte een hele mooie serie van 21. Gelukkig bleef Onderdijk goed op stoot en het was in de 23e beurt dat hij winnend afsloot. Zijn 80 te maken caramboles stonden op het scorebord. Zijn gemiddelde was 3.478. Vink kwam 12 caramboles tekort. Zijn gemiddelde was 2.739 en hij kreeg 8 verdiende wedstrijdpunten. Op het andere biljart speelde Evert Hulleman een wedstrijd met een grillig verloop tegen Harry Visser.

Hulleman kwam direct goed op stoot. Na 10 beurten stond de teller voor hem op 30 gemaakte caramboles terwijl Visser slechts 5 had laten noteren. Tot en met de 24e beurt leek er nog geen vuiltje aan de lucht voor Hulleman maar toen kwam Visser op stoot. Met series van 7 en 9 kwam hij steeds dichter bij Hulleman en in de 30e beurt maakte hij zijn nog 3 resterende caramboles. In de nabeurt miste Hulleman die toen nog één carambole moest maken. Zijn moyenne was 2.333 en hij liet een hoogste serie noteren van 9. En hij kreeg uiteraard 9 wedstrijdpunten. Met één wedstrijdpunt in het voordeel van de Trefkoele begon Evert Jan Holsappel een de slotpartij tegen Barry Bakker. Beiden moeten 55 caramboles maken.

De hele wedstrijd bleef het spannend. In de 22e beurt stond het 45 voor Holsappel en 44 voor Bakker. Maar in de volgende beurt miste Holsappel en toverde Bakker juist een mooie serie van 11 uit zijn keu en daarmee was het pleit beslecht. Holsappel kwam 10 van de 55 tekort en hij kreeg 8 wedstrijdpunten. Zijn gemiddelde was 1.956 en zijn hoogste serie bedroeg 12. Uitslag 27 – 32 voor Steenwijk 3. De Trefkoele 1 bleef met 2 wedstrijdpunten verschil (607 tegen 605) nog net koploper.

 

Het tweede team speelde uit tegen U.B.C. 2016 1 in Uffelte. Rein Smit kreeg in het begin weinig grip op de ballen. In zijn partij tegen Roel Schenkel bleef een mooie serie uit en als je tegenstander goed op stoot is kun je hem na afloop alleen maar feliciteren. Schenkel won in 23 beurten met een gemiddelde van 2.391. Smit zijn gemiddelde was 1.652 en hij kreeg 6 wedstrijdpunten. Ook Albert Holsappel wist de 12 te verdienen wedstrijdpunten niet mee te nemen naar Dalfsen. Hij begon goed. Maakte een mooie serie van 9 maar daarna ging er veel mis. Zijn tegenstander Paul Hendriks was de gelukkige winnaar. Hij had 31 beurten nodig voor de 49 die hij moest maken. Holsappel moest genoegen nemen met de 29 caramboles die hij maakte en dat waren er 14 te weinig. Ook hij kreeg 6 wedstrijdpunten. In de derde partij was het Jan Lindeboom die aardig partij gaf aan Ronald Boverhof. Maar ook hij kon zijn partij niet met winst afsluiten. Na 40 beurten won Boverhof. Lindeboom kreeg 9 verdiende wedstrijdpunten. Zijn gemiddelde was 0.900. Uitslag 36 – 21 voor U.B.C. 2016 1

 

Het derde team speelde woensdagavond thuis tegen de Pol 2 uit Zwolle-Zuid. Erik Analbers begon tegen Ton Ennik. Analbers opende goed. Maar kwam in de 6e beurt op achterstand te staan toen Ennik een serie van 11 liet noteren. En in de 10e beurt maakte hij weer een mooie serie van 10. En dat bleek na 19 beurten teveel van het goede. Ennik won in 19 beurten. Zijn gemiddelde was 2.684. Analbers kwam 6 caramboles tekort. Zijn moyenne was 1.736 en hij kreeg 8 wedstrijdpunten. Tweede man Henk Krol en zijn tegenstander Henk Kuhl speelden een grillig verlopen wedstrijd De beginfase tot en met de 12e beurt was in het voordeel van Kuhl. Daarna was het Krol die in 5 beurten 12 caramboles scoorde. De 20e tot de 25e beurt was weer voor Kuhl en de daarop volgende beurten zorgde Krol ervoor dat hij zijn 37 caramboles op het scorebord had staan. Zijn gemiddelde was 1.275 en zijn hoogste serie bedroeg 6.

Tegenstander Kuhl speelde niet zijn beste partij. Hij kwam 19 van de 41 die hij moest maken tekort en hij kreeg 5 wedstrijdpunten. Henk Dijk en tegenstander Gerrit Wienen speelden een spannende partij. Na de 28e beurt was de stand: 34 – 34 gemaakte caramboles voor beiden. Beiden staan ook genoteerd voor 35 te maken caramboles. In de  volgende beurt miste Dijk en wist Wienen zijn laatste carambole wel te maken. Het gemiddelde van Dijk was 1.172 en zijn hoogste serie bedroeg 5. Hij kreeg uiteraard wel de 9 dik verdiende wedstrijdpunten. En zorgde daarmee ook voor een gelijke eindstand voor de teams. Uitslag 29 – 29.

 

Donderdagavond speelde het vierde team thuis tegen U.B.C. 2016 2. En het zou een wedstrijd worden om gauw te vergeten. In de openingspartij speelde Johan Bosch tegen Gerco Jetten. Na 45 beurten was het Jetten die zijn 45 te maken caramboles als eerste op het scorebord zag staan. Bosch kwam drie caramboles van de 33 die hij moest maken tekort en hij kreeg 9 wedstrijdpunten. Zijn moyenne was 0.666. In de tweede partij kwam Joop van Eldik niet in zijn spel. Kreeg weinig aanspeelmogelijkheden maar miste ook teveel om tot een redelijk resultaat te komen. In de 25e beurt maakte tegenstander Pascal Pekel een einde aan deze partij. Toen had hij zijn 37 te maken caramboles bij elkaar. Het gemiddelde van van Eldik was 0.480. Hetzelfde lot onderging Gert Siffels. Zijn tegenstander Richard van Pelt was juist wel goed op stoot. Die had maar 19 beurten nodig om zijn 37 caramboles bij elkaar te stoten. Zijn gemiddelde was er dan ook naar: 1.947. Siffels moest genoegen nemen met een moyenne van 0.368 en hij kreeg 3 wedstrijdpunten net als van Eldik. Volgende keer beter zullen we dan maar denken. Uitslag: 14 – 36 voor U.B.C. 2016 2

.HHH

 

 

 

 

 

 

Artikel delen: