Paasvuur Hoonhorst

HOONHORST – Het paasvuur Hoonhorst gaat gewoon door. Het paasvuur in Hoonhorst moest doorgaan volgens een aantal oud teamleden van vroeger en sloegen de handen in 1. Onder het motto van zonder hout geen paasvuur.

Het paasvuur wordt dit jaar op zondagavond 12 april om 20.30 uur ontstoken op het perceel van de familie Peek aan de m+marsweg. Zo hebben we drie inzameldagen:

zaterdag 21 maart van 8.30 tot 12.00 uur.

zaterdag 28 maart van 8.30 tot 12.00 uur en

zaterdag 4 april van 8.30 tot 12.00 uur.

Buiten deze tijden is het terrein gesloten. Het snoeihout mag niet dikker zijn als 10 cm, geen stobben of zand bevatten, geen bladafval of grond of andere verontreinigingen. Het aanvoeren van hout in containers is niet toegestaan. De organisatie bepaalt of de weersomstandigheden en terreingesteldheid de inname daadwerkelijk toelaten.

Artikel delen: