Drie koningen op zoek naar het Kerstkind - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Drie koningen op zoek naar het Kerstkind

DALFSEN – Door de corona is kerstfeest vieren en de voorbereiding daartoe anders dan anders. Moonlight shopping is niet mogelijk en andere grootschalige activiteiten konden geen doorgang vinden. Maar er zijn zaken die wel doorgang vinden, maar dan op een andere manier.

Vorige week hebben in alle stilte de drie koningen, Melchior, Caspar en Balthasar een bezoek gebracht aan onze gemeente Dalfsen. Zij waren op zoek naar het kindje Jezus. Ze hebben verschillende locaties aangedaan in onze gemeente. Ze hebben de kasteelheer van kasteel Rechteren bezocht, ze zijn bij de Stone Rock bij de herders geweest, zelfs op bezoek geweest bij onze loco burgemeester Jan Uitslag, maar uiteindelijk hebben ze het kindje Jezus gevonden in de Grote kerk in Dalfsen.

Gelukkig zijn er opnames gemaakt van het bezoek van deze drie koningen en is er een foto- en film rapportage van gemaakt. Foto’s zijn nu beschikbaar, de film aan het eind van deze week

Foto's 9
Drie koningen op zoek naar het Kerstkind - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Drie koningen op zoek naar het Kerstkind - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Drie koningen op zoek naar het Kerstkind - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Drie koningen op zoek naar het Kerstkind - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Drie koningen op zoek naar het Kerstkind - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Drie koningen op zoek naar het Kerstkind - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Drie koningen op zoek naar het Kerstkind - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Drie koningen op zoek naar het Kerstkind - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Artikel delen: