Bus uit Dalfsen gecontroleerd

Bus uit Dalfsen gecontroleerd

DALFSEN – DEVENTER  – We (de politie ) hebben in #Deventer een bus gecontroleerd waarin supporters van PEC Zwolle zaten. Zij kwamen vanuit Duitsland. Tijdens de controle kwamen inzittenden uit de bus en gedroegen zich meteen agressief. 

Er ontstond een korte heftige confrontatie tussen ons en de supporters waarbij, naast het aanwenden van geweld, ook onze diensthonden zijn ingezet. Nadat de supporters in de bus zijn gestapt richting #Zwolle zijn ze alsnog gecontroleerd in #Raalte 
De identiteit van de 36 personen in de bus is door ons vastgesteld. We troffen drank, zakmes en drugs aan. Er zijn geen boetes uitgeschreven of aanhoudingen verricht. We gaan de mogelijkheid mbt opleggen van bestuurlijke maatregelen verkennen.
Artikel delen: