Uitslagen biljartclub “De Trefkoele” week 36 - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Uitslagen biljartclub “De Trefkoele” week 36

DALFSEN – Maandagavond ontving het eerste team de spelers van de Brouwerij 3 uit Nieuwleusen. Eerste man Harry Onderdijk nam het op tegen Henk Kleine die 60 caramboles moest maken. 20 minder dan Onderdijk. De eerste 10 beurten gingen voorspoedig voor Onderdijk. Hij had al 43 gemaakte caramboles op het scorebord staan terwijl Kleine nog maar 17 had gemaakt.

 

Na 13 beurten leek er nog geen vuiltje aan de lucht. De voorsprong was zelfs nog iets groter geworden. 61 – 31. Maar toen stokte de productie. De 4 volgende beurten werd er niet gescoord. Kleine bleef juist wel scoren. Hij maakt in de 19e beurt een hele mooie serie van 14. In de volgende beurt moest hij nog 2 caramboles maken en dat deed hij. Na 20 beurten bleef voor Onderdijk de teller op 72 staan. En dat waren er 8 te weinig. Zijn fraaie moyenne van 3.60 ten spijt. Zijn hoogste serie bedroeg 15 en hij kreeg 9 wedstrijdpunten. Ook het gemiddelde van Kleine mocht er zijn: 3.00.

In de tweede partij nam Evert Hulleman het op tegen J. Hofman die 15 caramboles minder moest maken dan Hulleman. In de eerste beurt maakte Hulleman direct zijn hoogste serie van deze partij want hij liet 17 caramboles noteren. En gedurende de hele partij bleef hij goed op stoot. Met nog een mooie serie van 12 en in zijn laatste beurt eentje van 15 had hij na 19 beurten zijn 70 te maken caramboles al bij elkaar. Een fraaie overwinning. Hofman kwam helaas niet verder dan 24 gemaakte caramboles en hij kreeg dan ook niet meer dan 4 wedstrijdpunten. Laatste man Andre Bouwman trof in Berend Spijker een taaie tegenstander die maar 5 minder hoefde te maken dan Bouwman (60). Tot halverwege deze partij lag Bouwman ruim voor op Spijker maar die gaf zich niet gewonnen. De serie van 9 die Bouwman liet noteren in de 28e beurt gaf uiteindelijk de doorslag. Na 34 beurten had Bouwman zijn 60 caramboles bij elkaar. Spijker kwam maar één carambole tekort. Hij kreeg terecht 9 wedstrijdpunten. Bouwman zijn moyenne bedroeg 1.764. Uitslag 33 – 25 voor De Trefkoele 1

 

Het tweede team speelde woensdagavond uit tegen De Kolonie 3 in Wilhelminaoord. Smit begon goed tegen Evert Jan Kwint. Beiden moesten 55 caramboles maken. In zijn eerste beurt liet Smit 9 gemaakte caramboles noteren. Maar in tegenstelling tot vorige week kon hij dat niveau deze partij wel vasthouden. In de 25e beurt maakte hij zijn 7 nog ontbrekende caramboles en won daarmee de 12 te verdienen wedstrijdpunten. Zijn moyenne bedroeg 2.200. Kwint had zijn avond niet. Veel van die zogenaamde “net niet ballen” en hij kwam niet verder dan 28 gemaakte caramboles. Hij kreeg 5 wedstrijdpunten. Tweede man Wim Flierman moest na 24 beurten zijn tegenstander Jan Pals feliciteren met zijn overwinning. Beiden moesten 53 caramboles maken maar Pals was beter op stoot dan Flierman. Die kwam 12 caramboles tekort en hij kreeg 7 wedstrijdpunten. Zijn gemiddelde bedroeg 1.708. Voor Albert Holsappel was het zijn eerste competitiewedstrijd dit seizoen. Zijn tegenstander was Piet van Roon. Maar het was van Roon die na 25 beurten met een degelijke overwinning de 12 te verdienen binnen haalde voor zijn team. Toen had hij zijn 39 caramboles op het scorebord staan. Holsappel kwam niet in zijn spel en moest genoegen nemen met 28 gemaakte caramboles en dat waren er 15 te weinig. Hij kreeg 6 wedstrijdpunten en zijn gemiddelde bedroeg 1.120. Uitslag 29 – 25 voor De Kolonie 3.

 

Het derde team speelde maandagavond uit tegen B.B.V. ’94 in Vollenhove. Henk Krol nam als eerste man het op tegen Andries Mansfeld. Verschil in te maken caramboles was groot. 70 voor Mansfeld en Krol die voor 37 genoteerd staat. Na 34 beurten was het Mansfeld die zijn 70 te maken caramboles bij elkaar had. Zijn gemiddelde bedroeg 2.058. Krol speelde ook dicht op zijn moyenne (1.000) maar hij kwam 3 caramboles tekort voor een gelijkspel. Wel kreeg hij 9 wedstrijdpunten. Mansfeld senior was de tegenstander van Henk Dijk. Hier lag het niveau nagenoeg gelijk aan elkaar. 37 te maken caramboles voor Mansfeld en 39 voor Dijk Maar beiden waren niet in hun beste vorm. Toch ging Dijk na 47 beurten met de winst naar huis. Zijn moyenne bedroeg maar 0.744 maar wel 12 wedstrijdpunten voor zijn team. Mansfeld senior bleef steken op 30 van de 37 die hij moest maken en hij kreeg 8 wedstrijdpunten. Derde man Gert Siffels komt steeds beter op stoot. En dat liet hij ook zien in zijn partij tegen Henk van de Berg die maar twee caramboles (29) meer moest maken dan Siffels. Siffels liet zelfs een mooie serie van 6 noteren en dat bleek een stevige basis voor de 12 te verdienen wedstrijdpunten. Na 25 beurten had hij zijn 27 te maken caramboles op het scorebord staan. Van de Berg moest genoegen nemen met 19 gemaakte caramboles. Hij kreeg 6 wedstrijdpunten. Het moyenne van Siffels was 1.080. Uitslag 26 – 33 voor De Trefkoele 3. Al met al alweer een mooie overwinning voor het derde team.

 

HHH

 

 

 

 

 

 

Artikel delen: