VILSTEREN – Stichting Vilsteren Samen Actief heropend het parochiehuis Vilsteren en voorziet het gebouw van een nieuwe naam “De Vilsterij “
Afgelopen zondag 26 sept 2021 is het parochiehuis in Vilsteren feestelijk heropend. Vele bezoekers mochten dan ook onder genot van een hapje en een drankje en een mooi optreden van het shantykoor de stuwzangers uit Vilsteren een kijkje nemen in het gerenoveerde en verduurzaamde gebouw. Het gebouw heeft een hele metamorfose ondergaan zo is het dak vernieuwd en geïsoleerd de platte daken zijn voorzien van nieuwe laag , de cv ketel is vernieuwd en het gebouw is nu voorzien led verlichting. De zalen zijn voorzien van een nieuwe frisse kleur verf. Vele vrijwilligers uit Vilsteren hebben hier aan mee gewerkt en het resultaat mag er zijn.
Na ongeveer 25 jaar hebben de beheerders van het parochiehuis het stokje over gedragen aan de nieuwe opgerichte stichting Vilsteren samen actief.
De Vilsterij is zeer geschikt voor vergaderingen en feestjes en vele verenigingen maken dan ook gebruikt van dit mooie gebouw.
Het stichting bestuur bedankt de vele sponsors en vrijwilligers voor dit behaalde resultaat en wij kunnen dan ook zeker weer 25 jaar verder.(Foto’s Ron Feijen)














