Oranjefeest Oudleusen 24-28 augustus - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Oranjefeest Oudleusen 24-28 augustus

OUDLEUSEN – Het jaarlijkse Oranjefeest in Oudleusen staat weer voor de deur. Dit jaar zal de feestweek plaatsvinden van woensdag 24 tot en met zondag 28 augustus aanstaande op het feestterein aan het Haverland.

Er staan veel activiteiten op de planning en aan iedereen is gedacht: van jong tot oud er is voor ieder wat wils.
We trappen de woensdag letterlijk af met het fietsversieren voor de jeugd. Aan het eind van de middag is een barbecue georganiseerd voor de nieuwe bewoners van Oudleusen die gesponsord is door de Boeren van Oudleusen. Donderdag is er een activiteit voor alle ouderen en ‘s avonds het Foute Oranjebal.
Vrijdagochtend en -middag staan in het teken van de basisschooljeugd: er zijn allerlei activiteiten georganiseerd.
Vrijdagavond begint de welbekende optocht om 19:30 uur en is er aansluitend gratis koffie en thee ik de tent.
Zaterdag staat het Oranjespektakel op de planning en ‘s avonds zorgen de dj’s van Qmusic The Party voor een knalfuif.
Zondagochtend is er een kerkdienst in de tent en om 13:00 uur wordt de eerste bal geserveerd op het beachvolleybaltoernooi.
‘S avonds is er nadien nog een afterparty en dan zitten de feestelijkheden er helaas alweer op.

De Oranjevereniging hoopt u allen volgende week te zien!!

Artikel delen: