OUDLEUSEN – Afgelopen zaterdag heeft de bazar in Ontmoetingscentrum De Wiekelaar een recordbedrag van dik 13.000 euro opgebracht. Zaterdagmiddag heeft kinderburgemeester Benthe Dijkman de bazar geopend met het doorknippen van een lint en met een confettikanon. Enthousiaste kinderen, ouders of opa en oma maakten de kinderbazar tot een super gezellige middag.
Veel bezoekers wisten ’s avonds ook de weg naar De Wiekelaar te vinden. Lovende reacties op het nieuwe interactieve elektronische spel. Ook de traditionele spellen, zoals het sjoelen en bierpulschuiven vielen goed in de smaak. De vrijwilligers achter de stands (allemaal gebruikers van De Wiekelaar) waren blij met zo veel enthousiaste deelnemers. Op het rad van fortuin zijn veel prijzen de deur uit gegaan. De grote verloting was een enorm succes, de loten waren aan het begin van de avond zelfs uitverkocht. Deze verloting werd mogelijk gemaakt door heel veel sponsoren uit Oudleusen en verre omgeving. De bazarcommissie was behoorlijk diep onder de indruk van het enthousiasme waarmee zoveel sponsoren hun producten of middelen belangeloos ter beschikking stelden. Zij werden door spreekstalmeester Ard Brasjen keer op keer bedankt.
De winkelwagen vol boodschappen van Dirk werd gewonnen door Elly Scherpenkate. Zij raadde, (op 0,02 eurocent na) het totaalbedrag van de kassabon van € 68,43. De TFD PVC-vloer werd gewonnen door Daan Goos. Het gewicht van de rollade van Slagerij Kouwen bleef steken op 2.230 gram en werd, na een loting uiteindelijk gewonnen door Remco Köpke. Bierpulschuiver van de avond werd Dirk Wennemars. Ronnie Dunnewind mag zich een jaar lang de schietkoning van De Wiekelaar noemen. Mevrouw F. van Spijker won het halve varken, beschikbaar gesteld door haar nieuwe buurman. Door de vele gesponsorde prijzen werd de opbrengst tot een recordhoogte .
Op de website van www.wiekelaar.nl staat de uitslag van de grote verloting. De prijswinnaars kunnen hun prijzen afhalen in De Wiekelaar.
https://wiekelaar.nl/uitslag-trekking-grote-verloting-bazar-2022/
De bazaropbrengst zal worden aangewend om de kantine aan te passen en te verfraaien. De bazarcommissie kijkt terug op een hele succesvolle dag. Blij verrast door het prachtige resultaat dankt de commissie alle bezoekers, vrijwilligers en sponsoren voor hun bijdrage en aanwezigheid.





