DALFSEN – Tja, het staat er toch echt: ‘Container gesloten i.v.m. vuurwerkrisico’ en ‘U kunt uw kleding nog wel tijdens openingstijden inleveren bij kringloopbedrijf Noggus & Noggus Dalfsen’.
En toch liggen er bij de kledingcontainers bij de katholieke kerk, het sportpark en die bij De Potstal in Hoonhorst, tientallen vuilniszakken vol kleding.
Klakkeloos neergegooid. Eeuwig zonde, want in principe kan deze kleding als verloren worden beschouwd aangezien Noggus & Noggus niet de menskracht heeft om schoon schip te maken bij de containers. Gelukkig weten heel veel mensen de weg naar de kringloopwinkel te vinden en geven dan gelijk de kleding af die ze normaliter in de container doen. “Misschien toch maar een leesbril aan een touwtje bij de containers hangen?”, aldus een klant donderdagmiddag met een enigszins cynisch lachje.
Ach, de boodschap mag duidelijk zijn: kleding over? Lever het in bij Noggus & Noggus aan De Singel 19-23. Woensdag 4 januari zijn de containers weer geopend.



