NIEUWLEUSEN – Tour du ALS Team Nieuwleusen organiseert in samenwerking met ALS Team Dalfsen, na de succesvolle proeverij in 2019, op 20 jan. a.s. opnieuw een wijnproeverij.
Deze zal plaatshebben in de Maranathakerk in Nieuwleusen op vrijdag 20 januari a.s. om 20.00 uur. Inloop kan vanaf 19.30 uur. Tijdens een ontspannend samenzijn zal op een prettige manier uitleg worden gegeven over de wijnen.
De kosten bedragen € 15,00 p.p. waarbij ook passende hapjes zijn inbegrepen.
De totale opbrengst gaat naar ALS Nederland. Met het geld kan er een versnelling komen in het onderzoek naar ALS en de verwante ziektes PSMA en PLS. Want er is maar één manier om ALS de wereld uit te helpen: wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak en een behandeling.
Bij ALS (amyotrofische laterale sclerose) vallen je spieren één voor één uit. Na de eerste symptomen leven patiënten gemiddeld nog drie tot vijf jaar. Voor de dodelijke zenuw/spierziekte is dringend een oplossing nodig. We hebben geen tijd te verliezen.
ALS Team Nieuwleusen gaat ook in 2023 weer deelnemen aan de Tour du ALS, waarbij fietsend en wandelend de Mont Ventoux zal worden bedwongen. Enkelen van het team doen al voor de 7e keer mee! Dit keer in samenwerking met team Dalfsen, waarmee ook andere evenementen worden georganiseerd, zoals de Kerstmarkt en de Nieuwjaarsduik.
Opgave voor deze wijnproeverij kan tot en met woensdag 18 januari telefonisch via 0683674055 – Evert van Zoelen of via de mail: teamdalfsen@gmail.com



