NIEUWLEUSEN – Het is de korfballers van d’Ommerdieck weer gelukt om meer dan 20 doelpunten te maken. Tegenstander was Meko ’74 1 uit Meppel. In de eerste wedstrijd tegen Meko had d’Ommerdieck gewonnen met 19-8. Meko staat onderaan in de poule en d’Ommerdieck bezet de tweede plaats.
Vooral in het begin had d’Ommerdieck moeite om de korf te vinden. Veel goede aanvallen, maar geen resultaat. Pas na 7 minuten kwam d’Ommerdieck op schot. Binnen 10 minuten stond er 6-0 op de klok. Daarna het eerste tegendoelpunt van Meko 6-1. D’Ommerdieck bleef goed doorgaan.
De ruststand was 10-3.Na rust wisselde Lisanne Teeuwsen met Miranda Huzen.
Ook in de tweede helft wist d’Ommerdieck zes maal op rij te scoren 16-3. Goede aanvallen werden opgezet en op het juiste moment . Na 16-4 en 20-5 werd de eindstand 23-5.
Doelpuntenmakers : Jasper Batterink 5x,Gerja Eykenaar 4 x, Robert Batterink 3x, Agnes Compagner 3x, Lisanne Teeuwsen 3x, Martin Alteveer 2x, Gert Timmerman 2x, Miranda Huzen 1x.
Zaterdag 11 februari speelt d’Ommerdieck in Wezep tegen Rood Wit 4. Aanvang 15.00 uur.
Rood Wit staat op de derde plaats en d’Ommerdieck op de tweede.


