Boerenvlaggen 2.0 - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Boerenvlaggen 2.0

DALFSEN – Nuance in het klimaatdebat. Gisteren las ik hier een verhaaltje over het onterecht voeren van de omgekeerde Nederlandse vlag door de Sallandse boeren.

De omgekeerde vlag van de boeren duidt op een noodsignaal. Dit is eerder in de geschiedenis zo gebruikt. En de boeren en onze toekomstige voedselvoorziening staat zeker onder druk. Is u ook opgevallen dat we in het klimaatdebat steeds de doemscenario s krijgen voorgeschoteld in de mainstreammedia (denk aan NOS Journaal, Nieuwsuur, Op 1, radio 1 etc. en niet te vergeten de kranten?

Onze politici bezoeken ondemocratische organisaties/denktanks als De Bilderbergconferentie, World Economic Forum en Councel of Foreign Relations (opgericht door miljardair Rockefeller en Klimaatminister Rob Jetten is hier bv ook lid van). Wanneer onze politici eenmaal bij deze “schaduwmachten” verblijven krijgt men daar hun orders ook bv inzake klimaat. Vervolgens wordt deze ideeën aan het volk getoond/opgedrongen door de met subsidie en reclamegelden verkregen “gecontroleerde” mainstreammedia.
Om een genuanceerd beeld te krijgen inzake klimaat zou u de van donaties/crowdfunding afhankelijke alternatieve media kunnen bezoeken om een ander geluid te horen dan het mono geluid uit de mainstreammedia inzake klimaat.

Je kunt hierbij denken aan YouTube kanalen als.. “Café Weltschmerz” (kijk bv de aflevering met de bij de mainstreammedia geboycotte Marcel Crok!), Blue Tiger en Blackbox etc. Verder een interessante site inzake klimaat: Clintel.
Om mensen die (ook) deze media bezoeken te kunnen weg zetten heeft de heersende elite termen bedacht als ‘wappie’, complotter en populist om een alternatieve mening te kunnen downplayen.
Ik hoop dat ik de kijkers van Dalfsennet enige nuance in het klimaatdebat heb aangereikt door hen te wijzen op een “ander geluid”

Jan De Wit

 

Er komen verschillende reacties binnen bij Dalfsennet. Wij gaan verder nooit op de site in discussie omdat we het graag gezellig  willen houden op deze site. Maar praat gerust verder op Facebook.

Red.

Artikel delen: