VILSTEREN – POTSDAM – Het zijn dagen om te lijsten! Dat waren voor de Stuwzangers uit Vilsteren twee zeer mooie dagen. Met maar liefst 16 optredens wisten ze de harten van de Duitsers te winnen. Het enthousiasme over naar dit shantykoor is zo groot dat het bijna onwerkelijk is.
Bij alle optredens wisten alle leden het voor elkaar te krijgen dat er steeds meer mensen bleven staan om het optreden te aanschouwen. Het bestuur van de Stuwzangers is dan ook weer zeer tevreden over dit Tulpenfest waar ze inmiddels acht jaar als zeer belangrijk voor het totaal gezien worden. Uiteraard hopen ze volgend jaar weer aanwezig te zijn bij de volgende editie van dit evenement waarbij dit jaar in twee dagen meer dan 50.000 mensen aanwezig waren.
Afgelopen vrijdag begon deze reis al vroeg in de ochtend en zij verwachten maandag rond 4 uur in de nacht weer thuis te zijn… en dan… vanaf donderdag weer drie dagen met optredens in Dalfsen, Hoonhorst en Ommen. Ja, het schip van de Stuwzangers is echt in volle vaart!!!






