Meer over het openbaar vervoer - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Meer over het openbaar vervoer

DALFSEN – Het openbaar vervoer kan een mooie uitkomst bieden. Bussen stoppen voor de deur van het ziekenhuis. OV-ambassadeurs kunnen u hierover alle uitleg geven. Ook wanneer u al even niet meer met het openbaar vervoer heeft gereisd of een ervaren reiziger bent, maar toch vragen heeft bent u van harte welkom op het inloopspreekuur.

 

Stel uw vragen tijdens een inloopspreekuur

Heeft u vragen over het reizen met trein, bus of buurtbus? Of over de OV-chipkaart, een kaartje kopen of OVpay (betalen met uw bankpas)?  Stel ze dan aan een OV-ambassadeur tijdens één van onze inloopspreekuren. OV-ambassadeurs zijn vrijwilligers die het reizen met het openbaar vervoer gewend zijn. Zij helpen u graag het gemak van het openbaar vervoer ervaren. Tijdens de maandelijkse inloopspreekuren op locaties in Overijssel, Gelderland en Flevoland geven OV-ambassadeurs uitleg en helpen zij u op weg in het openbaar vervoer. U kunt gratis en vrijblijvend binnenlopen.

 

Wanneer:           donderdag 25 mei 2023

Hoe laat:             10.00 – 11.30 uur
Waar:                   Zalencentrum de Overkant, Kerkplein 22, Dalfsen

 

Telefonische spreekuren

Wilt u liever telefonisch contact met een OV-ambassadeur? Dan kunt u contact opnemen tijdens het telefonisch spreekuur. OV-ambassadeurs zitten dagelijks klaar om uw vragen te beantwoorden. Zij zijn bereikbaar op: 038 – 303 70 10.

Maandag t/m vrijdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur
Dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur
Maandag- en woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur

 

De OV-ambassadeurs helpen u graag op weg!
Voor meer informatie en alle activiteiten: www.ervaarhetov.nl/ov-ambassadeur.

 

Contactinformatie

OV-ambassadeurs

p/a YMCA (uitvoerder project)

Peterskampweg 12

8031 LK Zwolle
tel. 038-454 01 30

 

Artikel delen: