LEMELERVELD – Het team Sukerbiet gaat proberen de kijkers in Dalfsen, Lemelerveld en wijde omgeving, zo veel als mogelijk is op de hoogte te houden met deze onderneming. Dat waarderen we zeer. Red. Zaterdagmorgen om 10.00u zijn Bert en Koen vertrokken, om na een reis van 1118 km (toevallig ook het aantal hoogtemeters vanAD6) aan te komen bij de Alpe d’ Huzes.
Ze rijden samen deze combinatie: een mooie rode Tielbeke Truck en onze trots de oplegger,(keuken, slaapplek, toilet, douche, voorraad/opslag en eye catcher nu met laadklep) Naar onze basis voor de komende week op de Alpe d’ Huzes.
Even voor de duidelijkheid:
Deze trailer is tot stand gekomen door heeeel veel helpende handen en noeste arbeid van onze leden. Betaald van ons eigen zakgeld. Dit om even duidelijk te maken, dat er geen stuiver van het geld voor goede doelen hiervoor gebruikt is.
Deze trailer zal daar op DE dag 1 juni, bovenop de berg staan en dienst doen als veilige haven voor de deelnemers.
Koen en Bert een mooie en veilige reis gewenst.
#AD6
#teamsukerbiet






