DalfsenNet

Subsidie evenementen

Subsidie evenementen

“We hebben voor het komende jaar weer een budget van €187.500 beschikbaar”, aldus gedeputeerde Tijs de Bree. “We willen iedereen de mogelijkheid blijven bieden om te genieten van cultuur en sport dichtbij huis. Het zorgt voor ontspanning, inspiratie en verbinding met de (eigen) omgeving.”

Onafhankelijke Adviescommissie

De onafhankelijke Adviescommissie Evenementen Overijssel beoordeelt de subsidieaanvragen. Zij kijkt onder meer naar het onderscheidend karakter en de regionale uitstraling. Op basis van het advies van de commissie besluit Gedeputeerde Staten welke evenementen in aanmerking komen voor subsidie.

De aanvragen kunnen ingediend worden via het Verwijst naar een andere websitesubsidieloket op de website van de provincie.

Artikel delen: