DALFSEN – Het is weer tijd voor de bijna traditionele “Ladies Night” in theater de Stoomfabriek in Dalfsen! Vrijdagavond 22 maart begint om 19.30 u. met een gezellige ontvangst onder het genot van een lekker drankje.
Om 20.00 start de indrukwekkende Spielbergproductie “The Color Purple”. De film sleepte ooit maar liefst elf Oscarnominaties in de wacht en werd een wereldwijd succes, vooral gedragen door het fantastische spel van actrice Whoopi Goldberg, beloond met een Golden Globe-award. Verrassend was ook de opvallende rol van talkshowfenomeen Oprah Winfrey in dit verhaal, dat zich afspeelt in de Amerikaanse staat Georgia, aan het begin van de vorige eeuw.
Tijdens de pauze en na de film is er ruimschoots tijd en gelegenheid om bij en na te praten over de film, dan wel over alles wat maar interessant kan zijn voor het vrouwelijke publiek. Vanzelfsprekend wordt gezorgd voor een breed aanbod aan hapjes en drankjes, opdat iedereen na deze uitstekend verzorgde avond tevreden en voldaan huiswaarts kan keren. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Primera Dalfsen, via de site of aan de zaal. www.theaterdestoomfabriek.nl



