OUDLEUSEN – Twee wedstrijden voor het einde van de competitie slepen de dames van Ouvol het kampioenschap binnen. Vandaag stond er een uitwedstrijd tegen de virtuele nummer twee op het programma. Dat beloofde op voorhand een spannende pot te worden. Thuis werd Vonk Coevorden met 4-0 verslagen. Zij waren erop gebrand vandaag wel punten van Ouvol te pakken.
Ouvol wist daarentegen dat ze, bij winst van 3 punten, kampioen zouden worden! Wedstrijden uit het verleden wezen uit dat de dames weleens bezwijken onder druk. Dat leek vandaag niet het geval! De dames startten bijzonder scherp aan de wedstrijd, door een geweldige servicedruk stonden ze al snel 8 punten voor. Ondanks goed spel kreeg Vonk de set niet gedraaid en won Ouvol de eerste set met 19-25.
Waar het de eerste set zo voortvarend begon liepen de dames van Ouvol de tweede set al snel achter de feiten aan! Nu was het de beurt aan Vonk om met een flink aantal punten uit te lopen! Er werd door de coach goed gewisseld, time-outs werden benut en enthousiasme van de kant bleef. Dat zorgde ervoor dat het eind van de set 23-19 stond voor Vonk. De taaie tijgers van Ouvol konden het kampioenschap ruiken, dat moest toch bij voorkeur vandaag binnen gesleept worden! Door slim spel, goede aanvallen en service wisten de dames van Ouvol ternauwernood de setwinst binnen te halen; 24-26.
Nog 1 set, dan zouden ze kampioen zijn. Zal het dan echt? Het goede spel waar Ouvol de tweede set mee was geëindigd werd doorgezet naar de derde set. Vonk moest dit verlies juist verwerken en maakte in het begin van de derde set veel fouten. Ouvol bleef met overtuiging en plezier spelen, gaf Vonk geen enkele kans om terug te komen in de wedstrijd en sleepte het kampioenschap binnen! De derde set werd gewonnen met 13-25!
FEEST! Ouvol Dames 1 is kampioen! Omdat er nog een set gespeeld moest worden, moest het feest nog even uitgesteld worden. De coach koos voor een volledig andere opstelling in de vierde set, maar de wil om te winnen bleef hetzelfde! En dat gebeurde, ook de vierde set werd gewonnen met 18-25,
Volgende week zaterdag speelt Ouvol dames 1 hun laatste thuis wedstrijd. Dit belooft één groot feest te worden, bent u er bij? 18.00 uur in de Wiekelaar, graag tot dan.


