HOONHORST – Als middagprogramma organiseert de Oranjevereniging Hoonhorst op Koningsdag op zaterdagmiddag 27 april van 14.00 uur tot 16.00 uur een Beachvolleybal tornooi. Op het feestterrein ‘Achter de Molen’ worden hiervoor 4 volleybalvelden ingericht. De velden worden voorzien van een dikke laag strandzand. In ons geval wordt er 4 tegen 4 gespeeld.
Beachvolleybal of strandvolleybal is een balsport waarbij twee teams gescheiden door een net tegen elkaar spelen. Het doel van het spel is om de bal in het vak van de tegenstander op de grond te krijgen of om een fout bij de tegenstander af te dwingen. Beachvolleybal is een variant op volleybal in de zaal waarvan het zich op een aantal punten onderscheidt. Beachvolleybal wordt natuurlijk gespeeld op zand. Daarnaast bestaat een team (in ons geval) uit vier spelers. Er zijn geen vaste veldposities en per team mag de bal maximaal drie keer gespeeld worden. En, om het makkelijk te houden, gaat de puntentelling volgens het ‘rally-point’ systeem. Dit betekent dat voor elk gescoord punt direct een punt wordt verkregen.
Opgeven!
Het is de bedoeling dat de teams zich vroegtijdig opgeven zodat wij de poule-indeling kunnen maken. Dus, heb je zin om lekker met wat vrienden, familie of andere kennissen in onze arena een lekker potje volleybal te spelen? Geef je dan op!
Om inzicht te hebben in het aantal teams is het noodzakelijk dat de deelnemers zich aanmelden. Dit kan via oranjevereniginghoonhorst.nl of door een e-mail te sturen naar opgave@oranjevereniginghoonhorst.nl.


