Zwembaden hebben fantastische weersomstandigheden - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Zwembaden hebben fantastische weersomstandigheden

DALFSEN – NIEUWLEUSEN – Zwembaden Gerner en de Meule open onder geweldige weersomstandigheden. Onder mooie weersomstandigheden zijn de zwembaden Gerner en de Meule aan het seizoen 2024 begonnen!

Na wat vertraging (mede veroorzaakt door het weer) was daar eindelijk de grote dag en hebben zwembad Gerner en zwembad de Meule hun deuren geopend. Op woensdag 1 mei hebben de eerste gasten van dit seizoen gebruik kunnen maken van de baden. En wat was het een mooie dag! De zon had het erg goed met ons voor en daar is dankbaar gebruik van gemaakt. Een bezoekersaantal van 596 in Gerner en 551 in de Meule tijdens de openingsdag geeft aan dat er erg graag gebruik wordt gemaakt van deze zwembaden!

Er is in de afgelopen winterperiode hard gewerkt om de zwembaden op het gebied van duurzaamheid klaar te maken voor de toekomst. Zo is de technische installatie aangepast op het gebruik van warmtepompen.

Daarnaast is er in zwembad Gerner ook binnen het nodige gebeurd (met behulp van vrijwilligers): zo zijn de vloeren van de kleedzaken en kleedhokjes grondig schoongemaakt en voorzien van nieuwe voegen. De vloer van het buitentoilet heeft een nieuwe verflaag gekregen De bankjes in de kleedzalen zijn voorzien van een nieuwe laklaag en zijn opgehangen aan de muur waardoor er makkelijker en beter schoongemaakt kan worden. In maart is begonnen met het schoonmaken van de perrons en het netjes maken van het groen. Ook de binnen- en buitenkant van het gebouw is grondig schoongemaakt. Mede dankzij de inzet van deze vrijwilligers kunnen wij jullie verwelkomen in een fijn zwembad wat een bezoek(je) meer dan waard is.

Dank voor de inzet!

Foto's 2
Zwembaden hebben fantastische weersomstandigheden - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto
Artikel delen: