Jongens St. Cyriacus winnen regiofinale Schoolhandbal - Foto: Ingezonden foto
Foto: Ingezonden foto

Jongens St. Cyriacus winnen regiofinale Schoolhandbal

HOONHORST – Bij de Regiofinales Schoolhandbal vandaag in Raalte ging het jongensteam van de St. Cyriacus basisschool uit Hoonhorst er met de winst vandoor. Op zaterdag 8 juni a.s. komen ze uit op het NK Schoolhandbal in Arnhem.

Na winst van het Dalfser Schoolhandbaltoernooi op 20 maart j.l. mocht het jongensteam van de St. Cyriacus basisschool uit Hoonhorst vandaag aantreden bij de Regiofinales Schoolhandbal in Raalte. De poulewedstrijden waren pittig. Toch lukte het de jongens van de St. Cyriacusschool om de finale te halen. In deze finale overtroffen de jongens zichzelf en werd relatief eenvoudig gewonnen met 4-2 van basisschool De Zevensprong uit Dronten.
Raalter Wethouder Ben Nijboer reikte een prachtige beker uit aan de dolenthousiaste groep 7 en 8’ers uit Hoonhorst. Het is bijzonder dat deze groep jongens, tot voor kort zonder handbal ervaring, zo goed presteert. Op zaterdag 8 juni gaan het team de strijd aan met teams uit heel Nederland op het NK Schoolhandbal in Arnhem.

Artikel delen: