DALFSEN – Op 3 juni vierde het Avontuur feest! Vijf jaar geleden, op 3 juni, startte het Avontuur. In vijf jaar is er veel gebeurd op het Avontuur. Van traditioneel klassikaal onderwijs naar project- en meer groepsdoorbrekend onderwijs. Een school waar we rekening houden met alle kinderen, waar ieder kind zichzelf mag zijn. Er is hard gewerkt om er een mooie en goede basisschool van te maken.
We zijn trots op onze ruim 120 kinderen en ons topteam. Het Avontuur waar we kinderen een sterke basis en een goede start geven voor de toekomst.
Maandag vierden we ons 5-jarig bestaan. Alle kinderen zagen er prachtig verkleed uit en traditiegetrouw was er ijs voor alle Avonturiers. Het kinderkoor verzorgde een optreden voor gasten van Zandhove. Aan het eind van de dag zong ons kinderkoor voor alle ouders en kinderen. Als kers op de taart was er voor iedereen een feestelijk gebakje.
Gefeliciteerd Avonturiers!





